Masáže

Masáže - Léčení životním magnetismem

Každý láskyplný dotyk je léčivý. Proto jakákoliv masáž poskytovaná s láskou a maximální péčí přináší mnoho prospěšných efektů pro tělo i mysl člověka, včetně relaxace, pocitů klidu, harmonie a úlevy. V mé nabídce najdete mnoho regeneračních procedur, jak léčebných, tak uvolňujících.
  

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je velice příjemným ošetřením těla i mysli za použití přírodních esenciálních olejů. Spojuje v sobě sílu doteku s čichovým vjemem. Působením vysoce účinných esenciálních olejů dochází k uvolnění centrální nervové soustavy, celkovému zklidnění psychického napětí a tím k uvolnění svalového napětí. Aroma - masáž může být částečná nebo celková dle potřeb klienta, dle dohody, v závislosti na momentálním stavu organismu. Přináší úlevu při problémech způsobených sedavým zaměstnáním,
z nedostatku pohybu, při únavě, celkové vyčerpanosti a především jako prevence bolestí zad nebo jiných částí těla.
 

Ošetření lymfatického systému přes plosky chodidel

Masáž je součástí reflexní terapie, která stimuluje, zprůchodňuje a čistí lymfatický systém.
  • upravuje množství tekutin v jednotlivých částech těla
  • stimuluje činnost srdce, ledvin, střev
  • posiluje imunitní systém
  • působí při dlouhotrvajících a opakujících se zánětech
  • uvolňuje stres a dlouhodobé mentální napětí
  • pozitivně ovlivňuje emoce
  • přináší celkovou úlevu

Masáže pro školáky

Nabízím celotělovou péči jemnými a uvolňujícími masážemi, které pomohou odstranit psychické i fyzické napětí vašim školákům či studentům. Velmi šetrný dotyk podpořený vůní přírodních esenciálních olejíčků, navodí stav klidu, úlevy a celkové harmonie všem unaveným dětem a podpoří psychickou a duševní odolnost při učení nebo před zkouškami. Dopřejte svým dětem blahodárnou péči a úlevu od školní zátěže.