Terapeutka

Chcete se cítit lépe a nasměrovat život dle svých představ?
Můžete se kdykoli rozhodnout a začít měnit svůj život k lepšímu. Jsem tu pro vás.
Mohu vám předat co nejvíce ze svých poznatků a zkušeností, které jsou podloženy odborným vzděláváním a téměř 20letou dennodenní prací s klienty. Ráda vás uvítám v příjemném prostředí svého studia a věřím, že společnou prací nalezneme odpovědi na vaše problémy a společně nalezneme cestu k vašemu vyššímu Já, které je léčivé a podporující.

OSOBNÍ KONZULTACE

Individuální poradenství -  osobní rozvoj, problémy ve vztazích, sebepřijetí, nalezení vlastních schopností, podpora v krizových situacích
Rodinná terapie - zaměřeno na komunikační obtíže, vzájemné pochopení, porozumění, problémy s výchovou, jak zlepšit kvalitu partnerského soužití

Bachovy esence - pomáhají, uzdravují naše emoční bloky, rozpouští psychosomatické projevy nemocí

CO MŮŽETE OČEKÁVAT ?

  • nalezení vlastních sebeuzdravujících sil
  • zcela nový náhled na váš současný stav
  • bezpečné sdílení všech vašich problémů
  • léčení minulých zranění a emočních bloků
  • celostní přístup a individuální péči
  • důvěrnost informací

BACHOVY ESENCE

 - dodají harmonii vašim emocím

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom zcela účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také celému našemu bytí.

Co jsou Bachovy esence?

Ve 30. letech minulého století anglický lékař a bakteriolog Edward Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život se snažil o hledání jednoduchého a účinného způsobu vedoucího k uzdravení.
Podařilo se mu objevit a připravit 38 výtažků z divoce rostoucích rostlin, jejichž správná kombinace vede k nastolení emoční harmonie.
Každá z těchto 38 esencí působí určitým způsobem na lidskou psychiku a jejich správná kombinace přináší úlevu a emoční stabilitu. Ve spolupráci s dobrým terapeutem můžete tak zvýšit kvalitu svého života a dosáhnout vnitřní vyrovnanosti.

Na které potíže můžete Bachovy esence použít?

Bachovy esence pomáhají všude tam, kde nejsou v pořádku lidské emoce, kde cítíme strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, úzkosti všeho druhu, příliš podléháme stresu a nezvládáme zůstat v klidu v některých nepříjemných situacích. Pomáhají nám zvládat krizové situace, jako jsou rozchody, rozvody, ztráty blízké osoby, nehody či jakékoli náhlé změny v životě jedince. Působí pozitivně na děti, dospělé, dokonce i na naše čtyřnohé miláčky.

Jak terapie probíhá?

Podmínkou úspěšné terapie je osobní konzultace, při které se seznámím s vašimi problémy psychického nebo fyzického rázu, najdeme vhodné doporučení k řešení situace a následně vám připravím účinnou směs Bachových esencí k užívání na doma.

Po využívání jedné lahvičky doporučuji kontrolní přetestování a namíchání další léčebné směsi.