O mně

Vítám vás na svém webu a přeji si, abych pro vás mohla být inspirací a klíčem k vaší cestě za šťastným a harmonickým životem.
 
Jsem Kozoroh s duší Váhy, a častokrát jsem ve svém životě vážila dobro a zlo, myšleno, ve vztahu sama k sobě. Moje cesta mě dovedla až sem, kdy jsem dospěla do bodu smíření sama se sebou, se svými schopnostmi, kvalitami, ale také nedostatky a prohrami. Párkrát jsem učinila chybná rozhodnutí, z nevědomosti ublížila svému okolí, ale pochopila jsem, že to, co nás posouvá dopředu, jsou zkušenosti, chyby a omyly, ze kterých se poučíme, a už je vícekrát neopakujeme.
 
Důležitým bodem na naší cestě zrání je schopnost odpouštět, především sobě a současně i druhým. Všichni, kteří se ocitnou v naší blízkosti jsou našimi nejlepšími učiteli, ukazateli našeho nastavení, to oni nám zrcadlí vše, s čím se sami potýkáme. Patří jim naše poděkování a přijetí.
 
Mými největšími učitelkami jsou doposud mé dvě dospělé dcery, každá je jiná a každá mi přináší o mně jedinečnou zprávu. Někdy to bolí, ale pokud přijmu jejich odlišný pohled na situaci, pochopím, že mi jen rozšiřují vnímání světa a pomáhají dozrát k celistvosti. Stejně tak dva nejdůležitější muži mého života mě naučili mnoho o rozdílném nastavení mužů a žen zde na zemi. Je to neustálý vývoj, požehnání a dar, škola života, o kterou se s vámi moc ráda podělím. Odtud vychází podněty k mým seminářům a individuálním terapiím. Bez letitých zkušeností bych vám pomáhala jen poučkami a cizími příběhy.
 
Mým nejhlubším nástrojem je život sám, a proto přistupuji velmi citlivě ke každému, s kým se potkám. Při své konstelační práci vnímám osobité příběhy, nijak je nehodnotím, a naopak, cítím hlubokou pokoru a vděčnost, že mohu být nápomocna druhým. Více o mé práci se dozvíte na mém webu: konstelace-katerina.cz.