Poradenství a terapie

Pracuji formou osobní nebo telefonické konzultace, při které vám nabídnu bezpečný a láskyplný prostor pro vaše témata.
Vše, s čím se momentálně potýkáte, co prožíváte, co se vás nejvíce dotýká, můžete sdílet a projevit. Společně pak nahlédneme váš potenciál, možnosti, jak se k situaci postavit, co je právě důležité udělat jako první krok a co je v této chvíli pro vás osobně nejlepší.
Každý máme v sobě zdroje, o které se můžeme opřít, pomohu vám je objevit a posílit tak, abyste se stali sami sobě oporou a situaci zvládli.
Během konzultace kombinuji různé metody, které cítím jako vhodné a společně se na nich domluvíme.

Jsi tím, co je tvým hlubokým a vytrvalým přáním,
neboť tvé přání je tvá vůle,
tvá vůle je tvé úsilí
a tvé úsilí je tvůj osud.

(Hinduistické upanišady)

Chcete více porozumět sobě a druhým?

Nabízím individuální poradenství všem, kteří hledají nový směr svého života nebo potřebují lépe porozumět situaci, ve které se momentálně nacházejí. Pro každého, kdo cítí ve svém životě zmatek, úzkost, nepohodlí, cítí se osamocen se svým strachem nebo potřebuje pochopení a pocit přijetí.

Co můžete očekávat, když projevíte zájem o mé služby?

  • nalezení vlastních sebeuzdravujících sil
  • zcela nový náhled na váš současný stav
  • bezpečné sdílení všech vašich problémů
  • léčení minulých zranění a emočních bloků
  • celostní přístup a individuální péči
  • důvěrnost informací

BACHOVY ESENCE

 - dodají harmonii vašim emocím

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom zcela účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také celému našemu bytí.

Co jsou Bachovy esence?

Ve 30. letech minulého století anglický lékař a bakteriolog Edward Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život se snažil o hledání jednoduchého a účinného způsobu vedoucího k uzdravení.

Podařilo se mu objevit a připravit 38 výtažků z divoce rostoucích rostlin, jejichž správná kombinace vede k nastolení emoční harmonie.
Každá z těchto 38 esencí působí určitým způsobem na lidskou psychiku a jejich správná kombinace přináší úlevu a emoční stabilitu. Ve spolupráci s dobrým terapeutem můžete tak zvýšit kvalitu svého života a dosáhnout vnitřní vyrovnanosti.

Na které potíže můžete Bachovy esence použít?

Bachovy esence pomáhají všude tam, kde nejsou v pořádku lidské emoce, kde cítíme strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, úzkosti všeho druhu, příliš podléháme stresu a nezvládáme zůstat v klidu v některých nepříjemných situacích. Pomáhají nám zvládat krizové situace, jako jsou rozchody, rozvody, ztráty blízké osoby, nehody či jakékoli náhlé změny v životě jedince. Působí pozitivně na děti, dospělé, dokonce i na naše čtyřnohé miláčky.

Jak terapie probíhá?

Podmínkou úspěšné terapie je osobní konzultace, při které se seznámím s vašimi problémy psychického nebo fyzického rázu, najdeme vhodné doporučení k řešení situace a následně vám připravím účinnou směs Bachových esencí k užívání na doma.

Po využívání jedné lahvičky doporučuji kontrolní přetestování a namíchání další léčebné směsi.